Wasze pytania

Na podstawie doświadczeń uczestników Kursu na całym świecie, także w Polsce, wiemy że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nawet relacje w głębokim kryzysie można uratować. Jedną z głównych  przyczyn rozpadu lub ochłodzenia relacji jest brak dialogu. Głównym celem Kursu Małżeńskiego Alpha jest zachęta do twórczych i konstruktywnych randek. Kurs oferuje konkretne i praktyczne narzędzia do wspólnego czasu i dialogu partnerów, aby mogli oni omówić kluczowe zagadnienia ich relacji. Pomaga to spojrzeć na swój związek w nowy sposób i uzyskać konkretną pomoc we wzmocnieniu relacji.

Przedstaw swojemu partnerowi formułę Kursu. Zapewnij go, że nie będziecie rozmawiać o Waszej relacji z nikim innym, a Wasze rozmowy pozostaną prywatne.

Powiedz, że Kurs przeznaczony jest dla Wszystkich par – nie tylko tych w kryzysie. Potraktujcie udział w Kursie jako inwestycję w Wasz związek.

Możesz także pokazać partnerowi historie innych par, które brały udział w Kursie i było to dla nich pomocne. Jeżeli znasz kogoś, kto brał udział w takim Kursie, poproś go o osobistą rekomendację – taka forma polecenia Kursu ma dużą siłę przekonywania.

Udział w Kursie Małżeńskim Alpha oraz odkrycie oczekiwanych przez Was sposobów okazywania sobie miłości na pewne może Wam w tym pomóc. Jest natomiast jeden warunek – obydwoje musicie tego chcieć. Potrzebujecie podjąć świadomą decyzję, że chcecie pracować nad wzmocnieniem Waszej relacji.

Dyskusje każdej pary odbywają się w atmosferze prywatności. Nie ma pracy grupowej, ani omawiania jakichkolwiek kwestii na temat Waszej relacji z nikim innym. Właśnie ta prywatność przekonuje wiele par do uczestnictwa w kursie.

Główne treści wykładowe prezentowane są przez Nicky’ego i Silę Lee. Są oni małżeństwem od ponad 40 lat i mają czwórkę dzieci. Przemawiali na temat małżeństwa i życia rodzinnego do tysięcy ludzi. Są autorami książki „Niezbędnik Małżeński”, która sprzedana została w ilości ponad 250 tysięcy egzemplarzy na całym świecie.

Wykłady zawierają ponadto spostrzeżenia cenionych ekspertów i terapeutów z dziedziny relacji małżeńskich, psychologii, psychiatrii i seksuologii.

Kurs jest przeznaczony dla każdej pary, która chce zainwestować w swoją relację – niezależnie, czy jest silna, czy akurat potrzebuje pomocy. W obu przypadkach kurs oferuje podyktowane życiem praktyczne wskazówki i narzędzia, które zaprocentują w przyszłości.

Nie ma znaczenia, czy jesteście razem od 6 miesięcy, czy 40 lat. Kurs będzie dla Was pomocny na każdym etapie relacji i pomoże Wam przejść przez wyzwania, przed którymi aktualnie stoicie.

Przewodniki dostarczone zostaną przez Pocztę Polską lub kuriera. Logując się na platformę otrzymujecie dostęp do kursu oraz plik pdf do pierwszej sesji, tak abyście mogli rozpocząć kurs od razu. Wydrukujcie je w dwóch egzemplarzach, lub zaczekajcie na przesyłkę.

Teraz wszystko w Waszych rękach! Zachęcamy Was do traktowania priorytetowo waszego wspólnego czasu w ciągu tygodnia. Zaplanujcie go i dbajcie o Waszą relację. Mamy nadzieję, że po zakończeniu Kursu Małżeńskiego Alpha Przewodnik ten będzie przypominał wam to, czego dowiedzieliście się o sobie nawzajem i waszej wspólnej małżeńskiej drodze oraz pomagał wcielać w życie to, czego się nauczyliście.

Kurs to produkt wysokiej jakości, który jest wart o wiele więcej. Udostępniamy go w tak preferencyjnej cenie tylko dzięki darowiznom od sponsorów. Jednak jeśli względy finansowe byłyby dla Was przeszkodą do odbycia Kursu, koniecznie skontaktujcie się z nami.